У Києво-Могилянській академії почнуть боротися із сексуальними домаганнями
Відтепер студенти і працівники можуть подавати офіційні скарги до Комітету з попередження і боротьби з сексуальними домаганнями.
Відтепер студенти і працівники можуть подавати офіційні скарги до Комітету з попередження і боротьби з сексуальними домаганнями.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24979 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Києво-Могилянська академія одним із перших вищих закладів освіти запровадила політику попередження і боротьби із сексуальними домаганнями, повідомляє прес-служба НаУКМА.
Її мета, згідно з заявою, – виховання нульової толерантності до сексуальних домагань і сексуального насильства. Передовсім проводитимуть просвітницькі заходи, тренінги для працівників і працівниць, студентства.
«Міжнародний досвід провідних університетів світу свідчить про те, що до проблематик дискримінації, гендерної нерівності та сексуальних домагань варто привертати увагу на рівні офіційних політик університету, що було реалізовано в Києво-Могилянській академії», – зазначила одна з авторок документу – фахівчиня з гендерних студій Тамара Марценюк.
У разі якщо студент_ка або працівни_ця університету вважає, що них було вчинено сексуальні домагання, вони можуть подати скаргу до Комітету з попередження і боротьби з сексуальними домаганнями.
До порушника можуть застосувати такі заходи, як скасування доплат до зарплати, винесення догани, або відрахування / звільнення.
До складу Комітету увійшли Тамара Марценюк, доктор права Зоряна Черненко, керівниця відділу по роботі зі студентами Діана Проценко та представниця студентського самоврядування НаУКМА Анастасія Закржевська.
Читайте також: В ОАЕ роздали нагороди за сприяння гендерній рівності. Усі лауреати – чоловіки
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті