Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 124 днів. За цей час ми опублікували 24991 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Kevin Chow \ unsplash

Залізничний інформаційний портал повідомляє, що ПАТ «Укрзалізниця» і приватні ІТ-підприємства розробляють дронову систему нагляду за правопорядком на вокзалах. Дрони стартапу UZ Air Guard, зокрема, вестимуть відеоспостереження локацій з найчастішими випадками крадіжок, контролюватимуть стан вагонів, діагностуватимуть мости й тунелі.

Портал акцентує втрати ПАТ «Укрзалізниця» від крадіжок елементів інфраструктури залізниці: в середньому щомясічні втрати підприємства від них становлять шість мільйонів гривень.

Інфографіка: info.uz.ua

Автор проекту UZ Air Guard, начальник відділу впровадження організаційних змін у Департаменті організаційного розвитку АТ «Укрзалізниця» Костянтин Дода каже, що найбільше зловмисників цікавлять елементи залізничної колії та засоби сигналізації і зв’язку. «Це вироби із чорних та кольорових металів, котрі в більшості випадків крадії здають до пунктів прийому металобрухту», – пояснює чиновник.

Відеонагляд з дронів передбачено встановити на 68 ділянках вокзалу. Кожну патрулюватимуть два дрони. Оператори нагляду повинні будуть реагувати на появу порушників.

Для реалізації UZ Air Guard автори збираються залучити дев’ять мільйонів гривень. За Костянтина Доди, стартап має окупитися за півроку.

Нагадаємо, у квітні й жовтні 2019 року «Укрзалізниця» планує підвищити вартість квитків.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button