Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Футбольне поле, майданчик для ворк-ауту і альтанка у парку на Троєщині. Рендер КО «Київзеленбуд»

КО «Київзеленбуд» надала «Вечірньому Києву» рендери другої черги реконструкції парку на Троєщині. На цей раз її проведуть уздовж проспекту Шухевича площею в 13 гектарів. Йдеться про спорудження, зокрема, футбольного поля, зони відпочинку з лавками та альтанкою, а також ще однієї кільцевої велодоріжки.

Нагадаємо, Семен Поломаний, засновник архітектурної студії Zemlia зробив зауваження першій черзі реконструкції Троєщинського парку. У архітектора виникли питання, зокрема, до розташування дитячого майданчика, висадки насаджень, цілісності елементів парку та берегової лінії.

«Найбільшу привабливість у цьому парку має берегова лінія, тому не зовсім зрозуміло, чому лавки розмістили вздовж алеї. У нас є така традиція, але це не комфортне рішення. Алея – це завжди прохідна зона. ЇЇ варто було прокласти далі, влаштувавши біля берега зону відпочинку, де можна було б спокійно спостерігати за озером. При цьому самі лавки та урни виглядають непогано», – зазначав Поломаний.

Троєщинський парк після першої черги реконструкції восени 2018 року

У свою чергу, координаторка Асоціації велосипедистів Києва Яна Брик зазначила вдале розділення пішохідного і велосипедного маршрутів. Велодоріжка, проте, завузька для двох велосипедистів і заслизька через покриття бетону.

«Радує, що в цьому парку є вказівники, розмітка та навіть переходи на перетині велодоріжки та пішохідної зони. Але розмітка на самій доріжці, здається, нанесена фарбою, тому навряд буде довговічною. Вказівники можна було зробити трохи більшими та підняти на рівень очей. Потрібно зважати на людей, які мають не ідеальний зір», – коментувала координаторка асоціації.

Більше про недоліки та переваги реконструйованого Троєщинського парку читайте у нашій статті. Зазначимо, третя черга реконструкції парку на Троєщині передбачатиме зведення, зокрема, амфітеатру.

Парк на Троєщині з амфітеатром. Рендер КО «Київзеленбуд»

Нагадаємо, оновлений парк на Троєщині відкрили в жовтні 2018 року.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button