Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 296 днів. За цей час ми опублікували 23629 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: martsinkiv.if.ua

31 січня у громадському наземному транспорті Івано-Франківська запустили безконтактну систему оплати проїзду, повідомляє прес-служба Ощадбанку.

Відтепер оплатити проїзд можна за допомогою картки або смартфону з Apple Pay або Google Pay.

«Ми першими в Україні запровадили sms-квиток, а сьогодні ми одними з перших починаємо приймання безконтактної платіжної картки. До 1 червня 2019 року маємо на меті максимально перейти до впровадження електронного квитка», – заявив мер міста Руслан Марцінків.

Фото: martsinkiv.if.ua

Він додав, що з часом можливість безконтактної оплати за проїзд з’явиться й у приватних перевізників.

У компанії Visa зазначили, що від підписання меморандуму до запуску системи в Івано-Франківську минуло три місяці – це одне з найшвидших впроваджень подібних проектів в Україні.

Фото: martsinkiv.if.ua

Наразі стаціонарні валідатори мають лише тролейбуси MAN. До червня термінали і стаціонарні валідатори з’являться в інших транспортних засобах КП «Електроавтотранс».

Нещодавно Visa та Ощадбанк запустили таку саму безконтактну систему в міському транспорті Чернігова – поки що з мобільними терміналами, які знаходяться у кондукторів і водіїв.

Ще раніше безконтактною системою обладнали транспорт Житомира і Тернополя.

Запуск електронного квитка в Києві триває вже декілька років. Зараз система перебуває на стадії напівготовності до тестового запуску.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button