Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 274 днів. За цей час ми опублікували 23472 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: 112.international

Неприбуткова організація «Меморіальний центр Голокосту “Бабин Яр”» повідомляє, що до участі в конкурсі на проектування Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» відібрано 10 архітектурних бюро з семи країн: Австрії, Данії, Нідерландів, Німеччини, США, Франції та України.

Перелік компаній-кандидатів виглядає наступним чином:

Німеччина: merz merz gmbh & co. kg, RICHTER MUSIKOWSKI Architecten PartGmbB
Австрія: querkraft architekten zt gmbh, Wolfgang Tschapeller ZT-GmbH;
США: Diller Scofidio + Renfro, Eisenman Architects;
Франція: STUDIO ODILE DECQ;
Нідерланди: KAAN Architecten;
Данія: Dorte Mandrup A/S;
Україна: BURØ architects.

Оголошення учасників конкурсу відбулося першого лютого в Українському кризовому медіацентрі. Фото: УКМЦ

Архітектурний конкурс оголосили 19 грудня 2018 року, його організувала німецька компанія [phase eins] на запрошення BYHMC. Всього надійшло 165 заявок із 36 країн, повідомляють у центрі, а десятьох кандидатів для подальшої участі відібрали 31 січня на основі експертної оцінки їхніх попередніх проектів.

Повідомляється, що у Меморіальному центрі проводитимуться виставки, освітні та публічні заходи, буде розташовано музейні колекції. Також на території навколо облаштують меморіальний парк.

«Проект такої складності потребує найкращих із найкращих. Тому було прийняте рішення відібрати маленьку групу архітекторів, які долучаться до конкурсу з великою мотивацією», – зазначає директор [phase eins] Бенджамін Хосбах.

Нагадаємо, з вересня Бабин Яр можна відвідувати із супроводом аудіогіду.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button