Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: facebook.com/BTASAS

На сміттєспалювальному заводі в токійському районі Мусасіно місцеві чиновники облаштували поп-ап бар, відвідувачі якого можуть спостерігати за утилізацією сміття, повідомляє The Japan Times.

Приміщення бару Gomi Pit відділене від сміттєвої ями завглибшки 23 метри герметичними скляними стінами, які не пропускають неприємний запах, проте дозволяють зблизька роздивитися процес сортування сміття та його підготовку до спалювання.

Фото: 武蔵野市/ facebook.com/musashinocity

На одному з вікон розміщено сенсорний екран, який інформує про кількість утилізованого сміття (у середньому 80-100 тонн), температуру у крематорії тощо.

Незвичний бар вирішили облаштувати для унаочнення масштабу проблеми сміття і щоб заохотити не нехтувати правилами сортування.

Фото: 武蔵野市/ facebook.com/musashinocity

Щороку в Японії утворюється десятки мільйонів тонн відходів. Торік Китай відмовився приймати японське сміття на утилізацію.

Сміттєспалювальний завод у Мусасіно частково вирішує проблему: 2017 року тут було спалено 2,8 млн тонн відходів. Мешканці району зобов’язані сортувати сміття та купляти спеціальні пакети для утилізації відходів, які не входять до перероблюваних категорій (скло, бляшанки та пластикові пляшки).

Фото: 武蔵野市/ facebook.com/musashinocity

З кожної тонни сміття після спалювання залишається 100 кілограмів попелу, який потім використовують у виробництві цементу та плитки.

«Мене здивувало, як багато відходів виробляється в самому лиш Мусасіно. Думаю, мені варто зменшити кількість сміття в себе вдома», – розповідає одна з відвідувачок бару Мікі Такара.

Нагадаємо, нещодавно сортування сміття зробили обов’язковим у Тернополі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button