Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 278 днів. За цей час ми опублікували 23497 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: КП «Київський метрополітен»

Сьогодні, 7 лютого, на засіданні Київради депутати прийняли рішення «Про встановлення на станціях Київського метрополітену табло зворотнього відліку часу до прибуття потягу». Це рішення подали на розгляд Київради у серпні 2018 року.

Як пише прес-служба Київради, таким чином громадяни зможуть бачити достовірний час очікування потяга, а не кількість хвилин з часу відправлення попереднього. Така система є загальноприйнятою у всіх країнах світу, де є метрополітен, стверджують у Київраді.

«Київська громада неодноразово звертала увагу влади на необхідність запровадження відповідного сервісу з інформування пасажирів метрополітену про очікуваний час прибуття потягу. Так, у 2015 році була зареєстрована відповідна електронна петиція, яка зібрала понад 10 тисяч голосів. Однак її було відхилено з мотивів відсутності належного фінансування», – зазначив співавтор рішення, депутат Київради Святослав Кутняк, повідомляє прес-служба.

Депутати підготували проект рішення для виконання вимог петиції, яка у 2015 році набрала необхідну кількість голосів. У травні 2016 року мер Києва відмовив киянам, посилаючись на брак фінансових ресурсів і те, що це питання не є першочерговим.

Обсяг коштів, необхідних для реалізації вказаної ініціативи, буде визначений після розробки проектно-кошторисної документації зі встановлення на станціях Київського метрополітену табло зворотного відліку часу до прибуття потягу. Зазначимо, що раніше харківське підприємство погоджувалося замінити табло на нові за 140 млн грн, київське – за 11 млн грн.

Рішення підтримали 73 депутати Київради.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button