Архітекторка розробила концепцію еко-житла, яке можна будувати самостійно
Це кластерні будинки з волокна, отриманого з рослин: соняшника, картоплі, яблук.
Це кластерні будинки з волокна, отриманого з рослин: соняшника, картоплі, яблук.
Концепт Марії Верґопулу для Dezeen
Архітекторка Маріа Верґопулу розробила концепцію мікрожитла з біопластику, яке, на її думку, можна буде пристосувати до різних кліматичних умов. Про розробку повідомляє Dezeen.
Концепція Cocoon BioFloss передбачає створення кластерних будинків з біопластичного волокна, отриманого з рослин: соняшника, картоплі, яблук. «Інгредієнти» будівель мешканці добуватимуть у садках поруч, а на кухні перетворюватимуть їх у будівельні матеріали. Кухня, за словами архітекторки, буде найважливішою частиною такого будинку – в ній розташовуватиметься лабораторія для виробництва біоволокон. Інші кімнати Верґопулу запропонувала розташувати навколо кухні, зокрема керуючись ергономікою природного освітлення.
Концепт Cocoon BioFloss для Dezeen
Основу дому становитиме дротяний каркас, на який наноситимуть пласти біоволокна. Ними також треба буде облаштувати стіни зсередини будинка. Ця оболонка, на думку розробниці, забезпечить атмосферостійкість.
Як повідомляє видання, британська архітекторка уявила майбутнє економічно та політично невизначеним та бідним на ресурси. Це, на її думку, стимулюватиме появу DIY-рішень у сфері будівництва, зокрема тенденцію до сталості.
Роботу архітекторки представили в рамках конкурсу Dezeen x MINI Living Initiative, який презентує ідеї, що здатні вплинути на вигляд міста в майбутньому.
Дивіться також, як виглядає шведська колекція меблів із вторсировини.
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті