Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Концепт Марії Верґопулу для Dezeen

Архітекторка Маріа Верґопулу розробила концепцію мікрожитла з біопластику, яке, на її думку, можна буде пристосувати до різних кліматичних умов. Про розробку повідомляє Dezeen.

Концепція Cocoon BioFloss передбачає створення кластерних будинків з біопластичного волокна, отриманого з рослин: соняшника, картоплі, яблук. «Інгредієнти» будівель мешканці добуватимуть у садках поруч, а на кухні перетворюватимуть їх у будівельні матеріали. Кухня, за словами архітекторки, буде найважливішою частиною такого будинку – в ній розташовуватиметься лабораторія для виробництва біоволокон. Інші кімнати Верґопулу запропонувала розташувати навколо кухні, зокрема керуючись ергономікою природного освітлення. 

Концепт Cocoon BioFloss для Dezeen

Основу дому становитиме дротяний каркас, на який наноситимуть пласти біоволокна. Ними також треба буде облаштувати стіни зсередини будинка. Ця оболонка, на думку розробниці, забезпечить атмосферостійкість.

Як повідомляє видання, британська архітекторка уявила майбутнє економічно та політично невизначеним та бідним на ресурси. Це, на її думку, стимулюватиме появу DIY-рішень у сфері будівництва, зокрема тенденцію до сталості.

Роботу архітекторки представили в рамках конкурсу Dezeen x MINI Living Initiative, який презентує ідеї, що здатні вплинути на вигляд міста в майбутньому.

Дивіться також, як виглядає шведська колекція меблів із вторсировини.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button