Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24976 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: news.agro-center.com.ua

Херсонські кавуни зареєструють з географічним зазначенням. Про це йдеться на сторінці проекту «Географічні зазначення в Україні».

Наступним кроком є подання документів Асоціації виробників херсонського кавуна до державної реєстрації. Повідомляють, що це відбудеться незабаром. Крім того, державну реєстрацію планується призначити і для гуцульської бринзи – продукту, який виробляють на Косівщині (Івано-Франківська область). Наразі заявляють лише про готовність бринзярів до співпраці. В разі досягнення домовленостей в Україні буде також запатентовано «гуцульську овечу бриндзю».

На зборах 14 лютого у селі Криничне на Одещині було також створено першу в Україні асоціацію виробників вина. Вона контролюватиме, зокрема, географічне зазначення місцевого вина «Ялпуг».

«Географічні зазначення в Україні» – проект, який реалізується за фінансування ЄС протягом 2017-2020 років. Він має на меті допомогти державі розробити систему географічних зазначень – позначення товарів із властивостями та репутацією, що зумовлені переважно місцем походження.

Нагадаємо, відповідно до умов Асоціації з ЄС, до 2026 року слід перейменувати виготовлений в Україні коньяк.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button