Дизайнери створили колекцію значків за мотивами виставки на станції Тараса Шевченка
Але вандали, які пошкодили виставку, вже почали погрожувати виробникам значків.
Але вандали, які пошкодили виставку, вже почали погрожувати виробникам значків.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24991 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Дизайнери крамниці «Невпинно» створили колекцію значків з Тарасом Шевченком. Їх надихнула колаборація Київського метрополітену з Національним музеєм Тараса Шевченка і художником Олександром Греховим.
Бюсти Шевченка взято з постерів Грехова, де Кобзар так само представлений у п’яти іпостасях: Бендер Родріґес, Рік Санчес, Пітер Паркер, Аладдін Сейн і Дарт Вейдер.
«Багатогранність постатей Тараса надихає кожного з нас до розвитку, самовдосконалення та навчання. Ми бачимо, що Кобзар не тільки видатний художник і поет, він поєднує у собі вагомі образи», – пояснюють «Невпинно».
Значки доступні до передзамовлення, вартість одного становить 165 гривень. На оптове замовлення діє знижка.
Пізніше, Юрій Хорт, який знищив плакати, написав у Facebook кілька постів, у яких погрожував виробникам значків та ілюстратору, який створив образи Тараса Шевченка у виглядів героїв з поп-культури.
Крім того, у Львові виставку постерів 1-14 березня мала приймати приватна книгарня «Книжковий лев». Її власниця Катерина Іванова розповіла Громадському, що після пошкодження картин в метро Києва націоналістом Юрієм Павленком (Хорт) на її Facebook-сторінку почали надходити погрози.
Нагадаємо, нещодавно виставка «Квантовий стрибок Тараса Шевченка» викликала дискусію у соцмережі: радикал Юрій Хорт вирішив, що це «офіційна наруга над Тарасом Шевченком» і порізав постери. Зазначимо, проект мав на меті осучаснення образу поета.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті