Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

З 6 по 20 березня у Довженко-Центрі покажуть три стрічки 1930-х років у рамках кіноклубу «Oldshool: ФАБРИКА СОЦРЕАЛІЗМУ».

Ці фільми створено на той час ще не репресованими кінематографістами-авангардистами 1920-х, що й визначило їхній до певної міри провокативний характер.

Більшість із них були забороненими до показу, оскільки не вписувалися в той образ соцреалізму, що його уявляв Сталін, який особисто переглядав усі прокатні фільми.

Шостого березня о 19:00 відбудеться показ фільму Якова Урінова «Інтриган (Найсолодший політ)», який вийшов 1935 року і був знятий з екранів зі звинуваченнями у «формалізмі та трюкацтві». Типова жанрова комедія при пильнішому погляді виглядає дивно.

«На місці фольклорної комедії постають невлучні зоологічні дотепи, а замість простих народних святкувань – кадетські бали поміж псевдоантичних скульптур і сексуальні алюзії. Дивують у стрічці і сюжетне сусідство авіаційної школи та кінного радгоспу, і штучні, майже опереткові сюжетні повороти», – йдеться в анотації.

13 березня покажуть роуд-муві з елементами абсурду «Якось улітку». Фільм зняли вихідці з авангардних театрів – режисер «Березіля» Ханан Шмаїн та зірка Театру Мейєрхольда Іґорь Ільїнскій. Сценарій до фільму написали Ільф і Петров.

20 березня показуватимуть «Гомони містечко» 1939 року. У фільмі дебютували майбутні Тарапунька і Штепсель.

Покази відбуватимуться на Сцені 6 у Довженко-Центрі (вул. Васильківська, 1). Вхід вільний.

Сцена 6 – частина оновленого простору на першому поверсі центру.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button