Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Через появу багатоповерхових жилових комплексів на Осокорках найближчі дитсадки та школи виявилися настільки переповненими, що під класи переобладнують гардеробні та бібліотеки, повідомляє ТСН.

У відеосюжеті показано ЖК «Зарічний», секції якого займають весь квартал між вулицями Зарічна та Осокірська. Забудовник не виконав обіцянку побудувати дитячий садок і школу. На ділянці, на якій планувалася інфраструктура, – приватні будинки. Їх відмежовано від ЖК високим бетонним муром.

Наразі в ЖК «Зарічний» діє один приватний дитсадок «Обійми», вартість навчання в якому становить, за даними журналістів, 15 тисяч гривень на місяць.

До державних садочків у цьому районі – кількатисячна черга, а в школах запроваджують другі зміни.

Цього навчального року у Слов’янській гімназії набрали вісім перших класів, дійшовши до літери «Ж».

Щоб розмістити дітей, під навчальні класи переобладнали кабінет директора, учительську та бібліотеку. 1-Є розмістили у гардеробі.

У КМДА запевнили, що ініціюватимуть зміни до законодавства, які зобов’яжуть забудовників забезпечувати соціальну інфраструктуру. Розглядають два варіанти.

«Або ви будуєте садок і будинок паралельно, щоби на момент здачі секції або всього будинку, садок так само був би зданий. Або спочатку будуєте садок, а потім – будинок», – розповів заступник голови КМДА Валентин Мондріївський.

Раніше ми писали про початок будівництва дитсадка вулиці Радунській на Троєщині.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button