Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Elmira Musaieva   

Робочі почали монтувати утеплення на модерністських корпусах Київського національного університету, розташованих навпроти ВДНГ. Про це повідомляють Інга Леві та Ельміра Мусаєва.

Фото: Elmira Musaieva

Наразі роботи йдуть у корпусі механіко-математичного факультету, на черзі – фізичний корпус та інші.

Заступниця декана механіко-математичного факультету повідомила Інзі та Ельмірі, що керівництво готове врахувати пропозиції експертів з архітектури, але йдеться про стислі терміни.

Роботи розпочалися в той час, коли ще не вирішено, як бути з кольором, деталями та оздобленням – заклеювати утеплювачем чи повторювати форму. Барельєфи закривати утеплювачем не збираються, але розглядається варіант фарбування.

Фото: Elmira Musaieva

«Слід сказати, що вона (заступниця декана) справді намагається зробити як краще, але мірою свого розуміння модерністської архітектури, і працюючи за температури +9С° всередині будівлі взимку», – пише Інга.

Фото: Elmira Musaieva

Університет Шевченка отримав ґрант у розмірі сім мільйонів євро від Європейського інвестиційного банку на термомодернізацію та енергоефективність.

Проект передбачає утеплення зовнішніх стін корпусів факультету радіофізики; фізичного факультету; економічного факультету; Інституту геології; факультету комп’ютерних наук та кібернетики.

Фото: Elmira Musaieva

Читайте також: Монстри модернізму: комплекс університету ім. Т. Шевченка в Голосієві

Університетський комплекс на ВДНГ спроектовано в 1970-80-х роках у єдиному стилі. Будівлі збереглися практично без змін. Кожен корпус декоровано власним барельєфом, який символізує науку, що вивчають у відповідному факультеті.

Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
всього від 100 грн/місяць!

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button