Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26304 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Boeing 737 MAX 8 для МАУ, зібраний на заводі у штаті Вашингтон. Фото: twitter.com/aeroimageschris

Після авіакатастрофи Boeing 737 MAX 8 в Ефіопії, що сталася 10 березня і забрала життя 157 осіб, низка країн закрила повітряний простір для нової моделі літака, повідомляє BBC.

Зокрема, польоти Boeing 737 MAX 8 заборонили у Євросоюзі, Великій Британії, Австралії, Новій Зеландії, Гонконгу, В’єтнамі тощо. Натомість у США не вважають за потрібне закривати повітряний простір для цієї моделі.

Це вже друга значна катастрофа цього типу літака за півроку. У жовтні 2018 року Boeing 737 MAX 8 індонезійської компанії впав у море і затонув. На борту було 189 осіб.

Компанія Boeing підтвердила, що автоматична система контролю в літаках цієї моделі може збоїти через помилкові показники датчика «кута атаки». Система опускає ніс літака вниз і не дозволяє пілотам виправити це вручну.

Серед українських авіакомпаній замовниками Boeing 737 MAX 8 є SkyUp і Міжнародні авіалінії України. МАУ планувала поповнити свій флот цими літаками вже цього року, а SkyUp домовилася про поставку двох Boeing 737 MAX 8 і трьох Boeing 737 MAX 10 у 2023 році.

Директор SkyUp Євген Хайнацький розповів ЦТС, що компанія створила робочу групу, яка аналізуватиме інформацію про інциденти з Boeing 737 MAX. У компанії Boeing, зі свого боку, пообіціяли надати всі дані про авіакатастрофи в Індонезії та Ефіопії.

Хайнацький сподівається, що до того часу, як нова модель надійде від постачальника, проблем з нею не буде.

Також з/в Україну виконуються рейси Boeing 737 MAX 8 компаній flydubai, турецької Turkish Airlines та польської ЛОТ. Водночас Туреччина і Польща призупинили екстлуатації цієї моделі.

Остання лінійка 737 MAX стала найбільш продаваною моделлю в історії Boeing.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button