Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 303 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Staffbase

Берлінський оператор транспортних перевезень BVG впровадить одноденну акцію для пасажирок, аби привернути увагу до несправедливості розмірів заробітних плат для чоловіків та жінок.

Тож 18 березня у метро, автобусах та трамваях Берліна з’явиться фрауентікет (Frauenticket – жіночий квиток), який буде дешевшим на 21% – саме таким є середній розрив у зарплатах жінок та чоловіків у Німеччині. До третьої години ночі 19 березня замість 7 євро добовий проїзний коштуватиме 5,50 для жінок та трансгендерів, що ідентифікують себе як жінки. Цією акцією перевізник пропонує запровадити національний День рівних виплат.

Чоловіків, які купуватимуть у цей день знижкові фрауентікети, компанія штрафуватиме як «зайців».

При цьому, як розповіли в BVG, з 2003 року компанія дотримується гендерної рівності всередині колективу. Зокрема, крім рівної сплати праці, жінки мають право повернутися на посаду з повною зайнятістю після декрету, просуваються в кар’єрі на технічних та керівничих посадах, а матері захищені спеціальною програмою, що передбачає гнучкий графік.

The Guardiаn зазначає, що різниця в зарплатах жінкам і чоловікам в Німеччині є однією з найбільших у Європі. Щоб заробити стільки, скільки чоловік, жінці в Німеччині за рік треба пропрацювати в середньому на 77 днів більше. Так робочий рік німкені налічує 442 дні замість 365 і завершується саме 18 березня.

«Коли з людьми поводяться по-різному без причини, це треба проговорювати, – пояснюють в BVG. – Це маленький жест солідарності, однак у порівнянні з щорічними недоотриманням доходу серед жінок – ніщо».

Нагадаємо, Секретар Ради національної безпеки України Олександр Турчинов виступив проти гендерної політики.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button