Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Staffbase

Берлінський оператор транспортних перевезень BVG впровадить одноденну акцію для пасажирок, аби привернути увагу до несправедливості розмірів заробітних плат для чоловіків та жінок.

Тож 18 березня у метро, автобусах та трамваях Берліна з’явиться фрауентікет (Frauenticket – жіночий квиток), який буде дешевшим на 21% – саме таким є середній розрив у зарплатах жінок та чоловіків у Німеччині. До третьої години ночі 19 березня замість 7 євро добовий проїзний коштуватиме 5,50 для жінок та трансгендерів, що ідентифікують себе як жінки. Цією акцією перевізник пропонує запровадити національний День рівних виплат.

Чоловіків, які купуватимуть у цей день знижкові фрауентікети, компанія штрафуватиме як «зайців».

При цьому, як розповіли в BVG, з 2003 року компанія дотримується гендерної рівності всередині колективу. Зокрема, крім рівної сплати праці, жінки мають право повернутися на посаду з повною зайнятістю після декрету, просуваються в кар’єрі на технічних та керівничих посадах, а матері захищені спеціальною програмою, що передбачає гнучкий графік.

The Guardiаn зазначає, що різниця в зарплатах жінкам і чоловікам в Німеччині є однією з найбільших у Європі. Щоб заробити стільки, скільки чоловік, жінці в Німеччині за рік треба пропрацювати в середньому на 77 днів більше. Так робочий рік німкені налічує 442 дні замість 365 і завершується саме 18 березня.

«Коли з людьми поводяться по-різному без причини, це треба проговорювати, – пояснюють в BVG. – Це маленький жест солідарності, однак у порівнянні з щорічними недоотриманням доходу серед жінок – ніщо».

Нагадаємо, Секретар Ради національної безпеки України Олександр Турчинов виступив проти гендерної політики.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button