В Австралії місто поєднали з набережною за допомогою будівлі-«воріт» (фото)
Потреба в порталі до набережної виникла після низки сильних повеней, через які жителі почали осоціювати ріку з загрозою.
Потреба в порталі до набережної виникла після низки сильних повеней, через які жителі почали осоціювати ріку з загрозою.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
В австралійському місті Мейтленд, що неподалік від Сіднея, побудували громадський простір у вигляді воріт до набережної, повідомляє Dezeen.
Головна функція будівлі – відновити сполучення з набережною ріки Хантер і ревіталізувати центральний діловий район міста.
Потреба в цьому виникла після низки сильних повеней, через які жителі почали асоціювати ріку з загрозою.
Арка з дерева і цегли має заохочувати містян проводити тут час і йти далі до берега річки. Споруда слугає не лише «порталом», але й рамкою, яка формує вид на набережну як картину.
З одного боку будівлі на двох поверхах розміщено кафе, ресторан, літній майданчик та громадські туалети.
Інша частина слугує публічною площею, яка дозволяє одночасно перебувати на свіжому повітрі й під дахом. Тут можна проводити кінопокази та інші заходи.
У будівництві використали цеглу, з якої зведено більшість будинків міста.
Проект розробили сіднейські архітектори CHROFI і McGregor Coxall.
Раніше ми писали про інший приклад ревіталізації за допомогою одного об’єкту: у шведському місті Уппсала площу оживили за допомогою довжелезної лави.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті