Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash

Наступного тижня Facebook впроваджує оновлення: якщо користувач шукатиме інформацію про ідеї «білого націоналізму» та «білого сепаратизму», йому запропонують дізнатися більше про те, до яких наслідків вони призводять. Про це рішення повідомляється у блозі Facebook.

Зазначають, що новий алгоритм не реагуватиме на ключові слова, що мають відношення до гордості за своє походження чи ідентичність, а лише на ті, що схвалюють білий націоналізм та сепаратизм.

«Ці ключові слова можуть асоціюватися з небезпечними організаціями та особами»

Facebook пропонуватиме допомогу, зокрема, від неприбуткової організації «Життя після ненависті». Її у 2011 році заснували колишні неонацисти, які в певний момент засумнівалися, що їхня ідеологія справді допомагає людству. Тепер це і група підтримки, і освітній майданчик для людей, які вирішили покінчити зі своїм ультраправим минулим.

Як пояснюють у Facebook, таке рішення виникло після тривалого дослідження, разом з експертами у сфері міжрасових відносин, теми білого націоналізму та білого сепаратизму.

Нагадаємо, що в рамках Міжнародного кінофестивалю про права людини Docudays UA в Києві відбувається показ фільму «Чистильники». У стрічці йдеться про п’ятьох героїв, які у Кремнієвій долині видаляють з інтернет-сторінок «невідповідний» контент. У Facebook публікації з рисами міжрасової ненависті видаляють завдяки технологіям машинного навчання.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button