Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash

Наступного тижня Facebook впроваджує оновлення: якщо користувач шукатиме інформацію про ідеї «білого націоналізму» та «білого сепаратизму», йому запропонують дізнатися більше про те, до яких наслідків вони призводять. Про це рішення повідомляється у блозі Facebook.

Зазначають, що новий алгоритм не реагуватиме на ключові слова, що мають відношення до гордості за своє походження чи ідентичність, а лише на ті, що схвалюють білий націоналізм та сепаратизм.

«Ці ключові слова можуть асоціюватися з небезпечними організаціями та особами»

Facebook пропонуватиме допомогу, зокрема, від неприбуткової організації «Життя після ненависті». Її у 2011 році заснували колишні неонацисти, які в певний момент засумнівалися, що їхня ідеологія справді допомагає людству. Тепер це і група підтримки, і освітній майданчик для людей, які вирішили покінчити зі своїм ультраправим минулим.

Як пояснюють у Facebook, таке рішення виникло після тривалого дослідження, разом з експертами у сфері міжрасових відносин, теми білого націоналізму та білого сепаратизму.

Нагадаємо, що в рамках Міжнародного кінофестивалю про права людини Docudays UA в Києві відбувається показ фільму «Чистильники». У стрічці йдеться про п’ятьох героїв, які у Кремнієвій долині видаляють з інтернет-сторінок «невідповідний» контент. У Facebook публікації з рисами міжрасової ненависті видаляють завдяки технологіям машинного навчання.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button