У Миколаєві презентували програму розвитку мобільності
План дій передбачає нові для Миколаєва заходи: платні парковки у центрі міста, велоінфраструктура, вдосконалення інфраструктури для людей з інвалідністю.
План дій передбачає нові для Миколаєва заходи: платні парковки у центрі міста, велоінфраструктура, вдосконалення інфраструктури для людей з інвалідністю.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 304 днів. За цей час ми опублікували 26351 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: прес-служба Миколаївської міської ради
Компанія «А+С Україна», що займається розробками транспортних рішень, презентувала план дій на 2019-2020 роки щодо посилення мобільності Миколаєва, повідомляє прес-служба міськради.
Перший крок програми передбачає створення нових інституцій, зокрема департаменту транспорту та мобільності.
Етапи програми мобільності
У цій структурі пропонують утворити п’ять відділів, які відповідатимуть за функції, з якими Миколаїв досі не стикався – це, наприклад, організація парковок і визначення ціни за паркування залежно від близькості до центру міста.
«Чимало великих європейських міст вже пішли таким шляхом і суттєво розвантажили від транспорту свої середмістя», – зазначають у міській раді.
Також новим досвідом стане створення велосипедної інфраструктури і вдосконалення інфраструктури для людей з інвалідністю.
Організація парковок і велоінфраструктура стануть новим досвідом для Миколаєва
«Миколаївці поки не знають, що собою являє турбоколо (різновид кільцевої розв’язки зі спиральними смугами руху – ред.) Це принципово нова організація руху на кільцевих розв’язках у місті», – зазначають у Миколаївській міськраді.
Організація розв’язки за принципом турбокола
Окрему увагу приділено організації руху громадського транспорту та створення альтернативи приватним маршруткам. Зокрема, фахівці «А+С Україна» схвалили плани створення тролейбусної лінії навколо мікрорайону Намив. Та зазначили, що лінія буде максимально ефективною тільки якщо збільшити кількість тролейбусів на цих маршрутах й одночасно зменшити кількість маршруток.
Незабаром у Миколаєві планують запровадити електронний квиток. На зупинках встановлять електронні табло з інформацією про рух електротранспорту і маршруток. Електротранспорт обладнають GPS-трекерами, що дозволить слідкувати за їхнім рухом за допомогою мобільного застосунку.
Після коригування документ має бути ухвалений на сесії міської ради.
Презентація плану мобільності у Миколаївській міській раді
Нагадаємо, у лютому 2019 року бюджетна комісія Київради затвердила Міську цільову програму розвитку транспортної інфраструктури на 2019-2023 роки. «Хмарочос» дізнавався в експертів, чи реально її виконати.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті