Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24981 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: прес-служба Миколаївської міської ради

Компанія «А+С Україна», що займається розробками транспортних рішень, презентувала план дій на 2019-2020 роки щодо посилення мобільності Миколаєва, повідомляє прес-служба міськради.

Перший крок програми передбачає створення нових інституцій, зокрема департаменту транспорту та мобільності.

Етапи програми мобільності

У цій структурі пропонують утворити п’ять відділів, які відповідатимуть за функції, з якими Миколаїв досі не стикався – це, наприклад, організація парковок і визначення ціни за паркування залежно від близькості до центру міста.

«Чимало великих європейських міст вже пішли таким шляхом і суттєво розвантажили від транспорту свої середмістя», – зазначають у міській раді.

Також новим досвідом стане створення велосипедної інфраструктури і вдосконалення інфраструктури для людей з інвалідністю.

Організація парковок і велоінфраструктура стануть новим досвідом для Миколаєва

«Миколаївці поки не знають, що собою являє турбоколо (різновид кільцевої розв’язки зі спиральними смугами руху – ред.) Це принципово нова організація руху на кільцевих розв’язках у місті», – зазначають у Миколаївській міськраді.

Організація розв’язки за принципом турбокола

Окрему увагу приділено організації руху громадського транспорту та створення альтернативи приватним маршруткам. Зокрема, фахівці «А+С Україна» схвалили плани створення тролейбусної лінії навколо мікрорайону Намив. Та зазначили, що лінія буде максимально ефективною тільки якщо збільшити кількість тролейбусів на цих маршрутах й одночасно зменшити кількість маршруток.

Незабаром у Миколаєві планують запровадити електронний квиток. На зупинках встановлять електронні табло з інформацією про рух електротранспорту і маршруток. Електротранспорт обладнають GPS-трекерами, що дозволить слідкувати за їхнім рухом за допомогою мобільного застосунку.

Після коригування документ має бути ухвалений на сесії міської ради.

Презентація плану мобільності у Миколаївській міській раді

Нагадаємо, у лютому 2019 року бюджетна комісія Київради затвердила Міську цільову програму розвитку транспортної інфраструктури на 2019-2023 роки. «Хмарочос» дізнавався в експертів, чи реально її виконати.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button