У Канаді розробили «вегетаріанське» мишаче м’ясо для котів
Технологія передбачає вирощування м’яса без сироватки, яку беруть у ембріонів корови.
Технологія передбачає вирощування м’яса без сироватки, яку беруть у ембріонів корови.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 299 днів. За цей час ми опублікували 26324 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Unsplash
Канадська стартап-компанія Because Animals планує на початку 2020 року випустити у продаж «вегетаріанське» м’ясо для годування домашніх котів, повідомляє Plant Based News.
Технологія передбачає вирощування м’яса у лабораторії з клітин мишей, але без використання ембріональної телячої сироватки (FBS).
Сироватку крові плода беруть у вагітної корови на фермах і потім використовують в індустрії лабораторного м’яса. Дехто вважає це неетичним, тож Because Animals вирішили від цього відмовитися.
Компанія вважає, що «вегетаріанське» м’ясо також буде якіснішим і безпечнішим за звичайний корм для домашніх тварин.
По-перше, на фермах сільгосптваринам дають гормони й антибіотики. По-друге, корм для собак і котів нерідко виготовляють із відходів виробництва, а також м’яса померлої або хворої худоби. Лабораторне виробництво виключає такі ризики.
До того ж, миші довгий час були природним харчем кішок.
Нагадаємо, благодійний фонд ініціював встановлення в Києві будиночків для безпритульних котів. «Котохати» можна замовити безкоштовно.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті