Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24971 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Дзьоборил. Фото: NOAA Fisheries

Працівники приватного музею D’Bone Collector Museum в Давао, Філіппіни, знайшли на узбережжі на мертвого дзьоборила. Про це повідомили у ВВС. У шлунку тварини виявили сорок кілограмів різноманітного сміття. Згодом музей опублікував повний перелік:

– 18 продуктових пакетів;
– 17 пакетів для інших товарів;
– 14 упаковок для рису;
– 8 упаковок для бананів;
– 6 сміттєвих пакетів;
– 2 мотузки;
– пакет чипсів;
– обгортка від краватки.

Фото: D’ Bone Collector Museum Inc.

Засновник музею Даррел Блетчлі зазначив:

«Сміття треба розглядати як гроші. Або як ті, що середовище втратило, або як ті, що довелося заробити на своєму винищенні».

ВВС наводить результати доповіді організацій Ocean Conservancy та McKinsey Center for Business and Environment від 2015 року: згідно з нею, 60% всього пластикового сміття в океани викидають у Філіппінах, Китаї, В’єтнамі, Індонезії та Таїланді. Раніше у шлунку мертвого кита в Індонезії нарахували шість кілограмів пластику. Щороку маса відходів в Світовому океані досягає мільйонів тонн, зназначають у виданні.

Читайте також: ООН презентувала дизайн плавучого міста – без автомобілів і багатоповерхівок (проект)

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button