Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото зі сторінки facebook.com/oleg.rivtin

Киянин Олег Рівтін перевірив, чи можна за допомогою надісланої в поліцію фотографії притягнути до адміністративної відповідальності порушника правил паркування.

Він узяв фото з Facebook-пабліка «Герой парковки». На знімку видно позашляховик Mercedes, припаркований просто на пішохідному переході. Чітко видно розмітку, дорожній знак і номер автомобіля.

У заяві Рівтін вказав час, адресу і пункт правил дорожнього руху, який забороняє зупинку і стоянку на переході.

Заяву в патрульній поліції розглядали 23 дні. Після цього надійшла відповідь, в якій вказувалося, що нічого зробити не можна, адже бракує доказів. У поліції порадили в разі виявлення подібних порушень телефонувати за номером 102.

«Але наскільки я знаю, і це на практиці не працює. Найчастіше вони просто не приїжджають, а якщо й приїжджають, то розводять руками», – зазначив Рівтін.

Раніше патрульна поліція повідомляла, що кияни, які помітили на вулицях міста неправильно припарковані автомобілі, можуть надіслати скаргу у друкованому вигляді. На доданих до скарги фото має бути чітко видно місцевість, дорожні знаки або розмітку. Скарги розглядають упродовж 30 днів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button