Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 307 днів. За цей час ми опублікували 26384 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: dezeen.com

У Мілані, Італія, відбувся конкурс Ro Plastic Prize, на якому дизайнери презентували ідеї щодо повторного використання пластику, повідомляє Dezeen.

У категорії «дизайн» переміг німецький дизайнер Александр Шуль, який створив із переробленого пластику колекцію меблів: стілець, стіл та лампу.

Substantial furniture, Александр Шуль. Фото: dezeen.com

Група Reform Studio стала переможцем у категорії «домашній текстиль». Їхній проект Plastex – килими з пластикових пакетів.

Plastex від Reform Studio. Фото: dezeen.com

Проект Precious Plastic нідерландського дизайнера Дейва Хаккенса переміг у категорії «інновації». Автор розробив серію машин, які переробляють пластик: пдрібнюють, пресують його тощо. Він також записав відео-інструкції, як змайструвати такі машини самотужки.

Машини Дейва Хаккенса. Фото: dezeen.com

Кожен переможець отримав премію в 10 тисяч євро.

Категорія «пакування» залишилася без переможця, адже журі вирішило, що жоден із проектів не відповідав вимогам.

Нагадаємо, польська компанія виготовляє органічний посуд із висівок і нещодавно відкрила представництво в Україні.

Також раніше ми писали про італійську дизайнерку, яка розробила екологічну упаковку з харчових відходів, бактерій та дріжджів.

Дивіться також, як виглядає лавка, зроблена з перероблених пластикових кришечок, яку нещодавно встановили у центрі Києва.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button