Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 281 днів. За цей час ми опублікували 23517 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: dezeen.com

У Мілані, Італія, відбувся конкурс Ro Plastic Prize, на якому дизайнери презентували ідеї щодо повторного використання пластику, повідомляє Dezeen.

У категорії «дизайн» переміг німецький дизайнер Александр Шуль, який створив із переробленого пластику колекцію меблів: стілець, стіл та лампу.

Substantial furniture, Александр Шуль. Фото: dezeen.com

Група Reform Studio стала переможцем у категорії «домашній текстиль». Їхній проект Plastex – килими з пластикових пакетів.

Plastex від Reform Studio. Фото: dezeen.com

Проект Precious Plastic нідерландського дизайнера Дейва Хаккенса переміг у категорії «інновації». Автор розробив серію машин, які переробляють пластик: пдрібнюють, пресують його тощо. Він також записав відео-інструкції, як змайструвати такі машини самотужки.

Машини Дейва Хаккенса. Фото: dezeen.com

Кожен переможець отримав премію в 10 тисяч євро.

Категорія «пакування» залишилася без переможця, адже журі вирішило, що жоден із проектів не відповідав вимогам.

Нагадаємо, польська компанія виготовляє органічний посуд із висівок і нещодавно відкрила представництво в Україні.

Також раніше ми писали про італійську дизайнерку, яка розробила екологічну упаковку з харчових відходів, бактерій та дріжджів.

Дивіться також, як виглядає лавка, зроблена з перероблених пластикових кришечок, яку нещодавно встановили у центрі Києва.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button