Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 297 днів. За цей час ми опублікували 26302 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Lendager Group

Данське архітектурне бюро Lendager Group спроектувало житловий квартал Upsycle Studios, що передбачав будівництво з повторно використаних бетону, склопакетів та паркетних дошок. 20 таких будинків звели у містечку Ерестад, що неподалік Копенгагена. Про це повідомляє Dezeen.

Квартал Upsycle Studios на генплані. Рендер Lendager Group

Будівництво кварталу тривало три роки. Згідно з проектом, в будівництві застосовували бетон, що залишився після будівництва метро; вікна виготовили з перероблених рам, які хотіли викинути після реновації інших будинків.

Фото: Lendager Group, Dezeen

Фото: Lendager Group

«Ми можемо будувати сталі будівлі, не вдаючись до компромісів у якості, естетиці або ціні», – стверджують архітектори.

В результаті зведено 20 довгих прямокутних будинків з товстими стінами. Призначення будівель може бути різним – як житловим, так і офісним.

Спальні розташовані тут на третьому поверсі, на двох нижніх поверхах передбачено гостьові кімнати та робочі зони. Спроектовано гараж, а на дахах можна облаштувати сонячні станції.

Рендер Lendager Group

За 50 років експлуатації будинок Upsycle Studios має виробити на 60% менше вуглексилого газу, ніж звичайний, повідомляють архітектори.

Читайте також: ЖК в Київській області презентує «однодвушки» та «двутрьошки»

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button