Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 268 днів. За цей час ми опублікували 23431 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Логотип Поліського. Зображення: mmr.ua

Команда проекту The Other Chornobyl зняла короткометражний фільм про місто Поліське, а також розробило для нього айдентику, повідомляє Telegraf.

Поліське було найбільшим, після Прип’яті, містом у Чорнобильській зоні. Але після катастрофи 1986 року його не відселили, навпаки – змушували жителів лишатися. Після аварії навіть почали вкладати кошти в інфраструктуру, асфальтували вулиці та будували нові будинки. Лише 1993 року Верховна Рада ухвалила рішення про обов’язкове відселення.

Трихвилинний фільм «Поліське. Післячуття» присвячено 33-й річниці Чорнобильської катастрофи. Зйомки відбувалися вночі, з використанням дронів із динамічним освітленням.

«Це більше, ніж історія міста-привида. Це історія про людей, про тінь їхнього життя, що й досі лежить понад ним. Щоб привернути до неї увагу, ми зняли короткометражку на забороненій території з використанням унікальної технології зйомки дронами – динамічне освітлення фактично оживило тіні міста», – каже команда.

Айдентика Поліського – динамічна, по назві міста ковзає промінь світла з ліхаря.

Зображення: mmr.ua

«Ми створили туристичну айдентику Поліського – міста, яке не покажуть гіди. Ми створили радіоролик, у якому можна почути шепіт міста», – розповідає команда.

Над проектом The Other Chornobyl працювали компанії DocNoteFilms, Ears Sound Production та студія аерозйомки Dronarium Україна.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button