Мінінформполітики представило серію соціальних роликів про гендерну рівність
Українцям нагадують, що настав час спиратися на власні бажання замість стереотипів.
Українцям нагадують, що настав час спиратися на власні бажання замість стереотипів.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Міністерство інформаційної політики України презентувало серію роликів, які закликають українців спиратися на власне бажання, а не на соціальий стререотип під час вибору професії. Серія називається «Твоя професія – твій вибір» і містить п’ять роликів. У них показані чоловіки і жінки різних професій, посад та віку.
«На пострадянському просторі Україна є одним з лідерів, який демонструє, що залучення жінок до соціально-економічних, політичних, культурних, мистецьких процесів є правильним, логічним кроком, і це приводить до трансформацій, коли суспільство стає більш потужним, збалансованим, і зрештою це має на меті краще життя для кожного з нас», – пояснила заступниця міністра інформаційної політики Еміне Джапарова.
У відео зазначається, що завдяки еволюції суспільства можна припинити спиратися на гендерні стереотипи при виборі професії, а також наводиться статистика різниці зарплат для чоловіків та жінки. В Україні вона становить 25%.
В інших роликах чоловік порається з хатніми справами та доглядає квіти, жінка проходить військову підготовку і готується до матчу з регбі тощо.
Нацрада з питань телебачення надасть роликам статус соціальної реклами, після чого їх буде рекомендовано до демонстрації перед показами в кінотеатрах.
Серію «Твоя професія – твій вибір» відзняли для підтримки Державної соціальної програми забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року. Втім, Секретар Ради національної безпеки Олександр Турчинов нещодавно зазначив, що «сотня гендерів» порушує Конституцію.
Нагадаємо, влітку в Карпатах відбудеться літня школа про гендерну рівність та екологічність.
Читайте також нашу статтю про материнство і гендерні стереотипи в Києві
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті