Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 275 днів. За цей час ми опублікували 23482 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Rawpixel.com

З першого травня українські оператори мобільного зв’язку зобов’язані надавати клієнтам послугу повного перенесення номеру телефона включно з кодом. Це передбачає законодавчо затверджений у 2015 році порядок, який зараз набув чинності.

Послуга Mobile Number Portability (MNP) діє у більш ніж 80 країнах. Зазвичай до мобільного номеру прив’язані не лише контакти, але й банківські та дисконтні картки, акаунти у соцмережах, доступи до сайтів і мобільних додатків тощо.

«Номер – це ваша персональна інформація, і ніхто, окрім вас, не має права використовувати її. З появою в Україні MNP ви нарешті зможете забрати у операторів те, що має належати тільки вам», – повідомляється на сайті послуги.

Для того, щоб змінити оператора зі збереженням номеру, потрібно зв’язатися з чинним оператором і переконатися, що номер зареєстровано на вас.

Якщо ні, слід пройти процедуру реєстрації у чинного оператора: або у персональному кабінеті на сайті оператора (це спосіб для клієнтів ПриватБанку, адже заявку потрібно буде завірити електронно-цифровим підписом), або офлайн у будь-якому фірмовому магазині.

Далі потрібно подати заявку на перенесення номеру новому оператору – на його сайті або у фірмовому магазині – та отримати нову SIM-карту, на яку буде перенесено номер.

Нагадаємо, минулого літа влітку три мобільні оператори перевели абонентів на 28-денну тарифікацію замість помісячної. За цим фактом Антимонопольний комітет порушив справу проти компаній «Київстар», «Vodafone Україна» і lifecell.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button