Антимонопольний комітет дозволив злиття клінік «Добробут» і «Борис»
Їхня сукупна частка на ринку медичної допомоги не перевищувала 35%.
Їхня сукупна частка на ринку медичної допомоги не перевищувала 35%.
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
Клініки «Добробут» і «Борис» отримали від антимонопольного комітету дозвіл на злиття в межах Києва. Про це йдеться на сайті АМКУ.
Сукупна частка двох приватних підприємств на ринку медичної допомоги у період 2016 – першої половини 2018 років не перевищувала 35%. Для винесення рішення було опитано 11 конкурентів, враховано думку Національної служби здоров’я України, ВГО «Українська медична асоціація», МОЗ та Благодійного фонду «Пацієнти України».
Після злиття приватні клініки «Добробут» і «Борис» зазнаватимуть конкуренції з боку багатопрофільних та невеликих медичних закладів, як і раніше. Також в АМКУ вважають, що конкуренція посилиться з впровадженням реформи вторинної і третьої ланок медико-санітарної допомоги у 2020 році.
У січні українські ЗМІ повідомляли, що мережа медичних центрів «Добробут» належить інвестиційній компанії Concorde Capital Ігоря Мазепи і співвласнику мережі магазинів «Люксоптика» Олегу Калашникову. Клінікою «Борис» володіють Михайло Радуцький, Лев Хлявич, Алла Кармалит, Павло Кротенко і громадянин Кіпру Стелліос Йордамліс.
Нагадаємо, нещодавно антимонопольний комітет оштрафував дві пов’язані з Микитасем компанії за змови на тендерах.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті