Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 298 днів. За цей час ми опублікували 26307 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Savekyivmodernism

Природничі корпуси Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, що біля Виставкового центру, продовжують закривати утеплювачем. Про це повідомляє спільнота Savekyivmodernism.

Модерністський корпус Інституту геології в його оригінальному вигляді востаннє з’являється у серіалі «Чорнобиль», який зараз транслює HBO. В одному з епізодів будівля є штабом КПРС у Мінську.

Кадр із серіалу «Чорнобиль»

Робочі почали монтувати утеплення на корпус механіко-математичного факультету у березні цього року.

Фото: Savekyivmodernism

Адміністрація університету наголошує, що утеплювати корпуси необхідно, тому що у приміщеннях надто холодно взимку.

Фото: Savekyivmodernism

Університет Шевченка отримав ґрант у розмірі сім мільйонів євро від Європейського інвестиційного банку на термомодернізацію та енергоефективність.

Проект передбачає утеплення зовнішніх стін корпусів факультету радіофізики; фізичного факультету; економічного факультету; Інституту геології; факультету комп’ютерних наук та кібернетики.

Фото: Savekyivmodernism

Читайте також: Монстри модернізму: комплекс університету ім. Т. Шевченка в Голосієві

Університетський комплекс на ВДНГ спроектовано в 1970-80-х роках у єдиному стилі. Будівлі збереглися практично без змін. Кожен корпус декоровано власним барельєфом, який символізує науку, що вивчають у відповідному факультеті.

Фото: Savekyivmodernism

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button