Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Savekyivmodernism

Природничі корпуси Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, що біля Виставкового центру, продовжують закривати утеплювачем. Про це повідомляє спільнота Savekyivmodernism.

Модерністський корпус Інституту геології в його оригінальному вигляді востаннє з’являється у серіалі «Чорнобиль», який зараз транслює HBO. В одному з епізодів будівля є штабом КПРС у Мінську.

Кадр із серіалу «Чорнобиль»

Робочі почали монтувати утеплення на корпус механіко-математичного факультету у березні цього року.

Фото: Savekyivmodernism

Адміністрація університету наголошує, що утеплювати корпуси необхідно, тому що у приміщеннях надто холодно взимку.

Фото: Savekyivmodernism

Університет Шевченка отримав ґрант у розмірі сім мільйонів євро від Європейського інвестиційного банку на термомодернізацію та енергоефективність.

Проект передбачає утеплення зовнішніх стін корпусів факультету радіофізики; фізичного факультету; економічного факультету; Інституту геології; факультету комп’ютерних наук та кібернетики.

Фото: Savekyivmodernism

Читайте також: Монстри модернізму: комплекс університету ім. Т. Шевченка в Голосієві

Університетський комплекс на ВДНГ спроектовано в 1970-80-х роках у єдиному стилі. Будівлі збереглися практично без змін. Кожен корпус декоровано власним барельєфом, який символізує науку, що вивчають у відповідному факультеті.

Фото: Savekyivmodernism

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button