Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash.com

Новий правопис, затверджений 22 травня 2019 року Кабінетом Міністрів України, набрав чинності.

На сайтах МОН та НАН опублікований затверджений текст нової редакції «Українського правопису». МОН повідомляє, що з третього червня 2019 року рекомендовано використовувати нові правила та норми української мови в усіх сферах життя, зокрема в офіційно-діловому спілкуванні.

Також, зараз створюється план організаційно-правових та інституційних заходів нової редакції «Українського правопису». Цей документ буде передбачати впровадження змін в освітні процеси.

Кардинальних змін, що потребують перенавчання, у новому правописі немає, але збільшилася кількість варіантів написання. Зокрема, у новій редакції правопису є окремий пункт, присвячений утворенню фемінітивів.

Нагадуємо, які зміни були внесені в український правопис.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button