Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 121 днів. За цей час ми опублікували 24983 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Pixabay

В.о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун заявила, що зрубування тополь не допомагає боротися з алергією, адже її спричиняє не тополиний пух.

Тополиний пух діє лише як механічний подразник. Загострення алергії викликає цвітіння диких злаків, наприклад, тимофіївки, яке в часі збігається з дозріванням насіння тополі.

Алергію може викликати тільки пилок чоловічих рослин тополь у березні-квітні.

Аби попередити розвиток алергій, слід боротися з тютюнопалінням, забрудненням повітря зваженими часточками, пліснявою у будинках, знищувати бур’яни, підстригати газони, а також садити хвойні дерева та більше контактувати з тваринами. Миття вулиць також сприяє зменшенню кількості алергенів, вважає Супрун.

Очільниця МОЗ наголосила, що дерева, навпаки, сприяють боротьбі з алергіями, оскільки зменшують температуру повітря в місті. Як приклад вона дала посилання на новину «Хмарочоса» про те, як спека впливає на забруднення повітря у Києві.

Нагадаємо, останніми роками «Київзеленбуд» висаджує у Києві тополі «чоловічої статі», які не утворюють пуху під час цвітіння. Однак, як зазначила Супрун, алергію викликає саме їхній пилок.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button