Виробник пасти Colgate запроваджує у себе екологічне виробництво. Що зміниться?
Продукцією Colgate-Palmolive користуються більш ніж у половині домогосподарств у всьому світі.
Продукцією Colgate-Palmolive користуються більш ніж у половині домогосподарств у всьому світі.
Фото: telegraf.com.ua
Впродовж п’яти років компанія Colgate-Palmolive розробляла екологічний аналог сучасній упаковці зубної пасти Colgate. Незабаром її упаковки можна буде викидати в сортувальний контейнер, після чого їх перероблюватимуть у продукцію зі щільного пластику. Про це повідомляє Fast Company.
Colgate-Palmolive запускають виробництво, за якого тюбики підлягатимуть переробці. Чинні тюбики пристосовані для збереження аромату і ключових інгредієнтів пасти, таких як фторид, що не дозволяло знайти рішення швидко. Прикладом для наслідування в Colgate-Palmolive стали установки, які переробляють пластикові пляшки з-під молока – їх виготовляють з такого ж щільного матеріалу. Так, упаковку пасти можна буде переробити у пластикову пляшку.
В компанії зазначають, що нова упаковка буде доступною для виготовлення на масових виробництвах по всьому світі.
«Ми не хотіли розробляти особливих рішень. Нам було потрібне таке, що максимально би вписалося в існуючі можливості виробництва для перелаштування бізнесу всюди», – розповіла віце-президентка з безпеки, глобальної сталості та стратегій постачання в Colgate-Palmolive Енн Трейсі.
Трейсі зазначає, що зараз пастою Colgate користуються більш ніж у половині домогосподарству всьому світі.
Спершу нові тюбики використовуватиме дочірня фірма Colgate-Palmolive – бренд натуральної косметики Toms of Maine. Зазначають, що за Toms of Maine йдуть інші глобальні ринки. Після 2025 року вона взагалі може відмовитись від випуску продукції у тюбиках.
Після того, як у Colgate-Palmolive замінять обладнання, багато уваги доведеться приділити роз’ясненню політики для покупців, зокрема того, що нові упаковки слід викидати у сортувальний контейнер, а не в смітник.
Читайте також: У Франції на законодавчому рівні заборонять викидати нерозпродані речі
Цей матеріал не вийшов би без підтримки членів нашого Товариства.
Зараз для сталої роботи видання ми шукаємо 1000 нових учасників спільноти, а в обмін на вашу участь пропонуємо цікаві бонуси!
Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» всього від 100 грн/місяць!
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті