Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24975 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash

У 2050 році частка альтернативної енергетики від загальносвітової становитиме 48%. Такі дані наводить Bloomberg у звіті New Energy Outlook («Перспективи нової енергетики). Йдеться зокрема про частку вітряних та сонячних потужностей.

Так, аналіз встановив, що користування альтернативними енергетичними джерелами підвищиться з 7% до 48% у 2050 році. Воно скоротить викиди СО2 на 126 гігатонн. Цьому сприятиме основним чином здешевлення установок та зменшення витрат на їхнє утримання. Частка вугільної промисловості, натомість, знизиться з 37% до 12%, нафта буде фактично ліквідована з ринку енергоносіїв.

Також, автори звіту вперше розраховують на 100% електрифікацію автотранспорту та опалення житлових будинків.

Очікується, що Європа першою декарбонізує свої енергоносії. Великі країни Західної Європи вже взяли курс на зменшення викидів – завдяки жорсткішому ціноутворенню для вуглецю та національній політиці загалом. Повільніше рухатимуться США з великою кількістю дешевого природного газу і Китай з осучасненим фондом вугільних установок.

«Наш аналіз свідчить, що уряди в світі мають зробити наступне: переконатися, що державні ринки дружні до експансії недорогих вітряних та сонячних установок, а також підтримати дослідження і якнайшвидше розгортання цих технологій. Так їх можна буде запровадити вже з 2030-х років», – пояснив очільник аналізу та директор дослідницької організації BloombergNEF Себ Хенбест.

Також в доповіді встановлено, що у двох третинах світу вітер та сонце є найдешевшими з енергоносїів. Попит на електроенергію до 2050 року зросте на 62%.

New Energy Outlook 2019 – це аналіз вивчення перспектив попиту та пропозиції енергоресурсів. Проводиться 65 аналітиками BloombergNEF по всьому світу.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button