Дослідження виявило, що Uber є одним із головних чинників заторів у Торонто
До райдшерингових компаній значно менше вимог, ніж до ліцензованих таксі.
До райдшерингових компаній значно менше вимог, ніж до ліцензованих таксі.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 295 днів. За цей час ми опублікували 26292 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Wikipedia
Райдшерингові компанії, такі як Uber і Lyft, здійснюють близько 176 тисяч поїздок на день у Торонто, що є головним чинником заторів у найбільшому місті Канади. Такий висновок міститься у дослідженні центру урбаністичної аналітики Університету Раєрсон, повідомляє blogTO.
У Нью-Йорку обмежили діяльність Uber і Lyft після того, як виявили, що вони генерують 30% трафіку. Натомість у Торонто таксі регулюються суворіше, ніж сервіси райдшерінгу.
Так, у Торонто компанії таксі оперують приблизно п’ятьма тисячами транспортних засобів, у той час як сервіси пошуку автівок включають мережу з 70 тисяч засобів.
Водії ліцензованих таксі повинні мати три роки водійського стажу. Зазвичай їхній вік від 25 років і старше, адже вони мають отримати відповідне страхування для здійснення комерційних перевезень.
Водночас для того, аби просто підвозити пасажирів за допомогою сервісу пошуку, достатньо одного року стажу. Тобто водій Uber або Lyft може бути 18-річним хлопцем чи дівчиною.
Також кримінальний бекграунд водіїв таксі перевіряє поліція; у салоні таксі має бути встановлено відеорегістратор тощо.
Муніципалітет Торонто розгляне висновки дослідження на засіданні першого липня.
Зазначимо, що влада деяких регіонів, наприклад, Ізраїлю та Лондону, повністю забороняла діяльність Uber через те, що на сервіс не поширюються ті ж вимоги безпеки, що й для таксі.
Uber працює в Україні з 2016 року. Нещодавно компанія запустила у Києві сервіс замовлення мікроавтобусів Uber Shuttle.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті