Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 246 днів. За цей час ми опублікували 23266 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: UAnews

КП «Київський метрополітен» закупить 150 «автоматизованих робочих місць касирів», щоб вивести з обігу жетони. Про йдеться на сторінці тендеру на Prozorro.

Один апарат коштуватиме близько 70 тисяч гривень. Згідно з технічним завданням, автоматизовані каси продаватимть та поповнюватимуть безконтактні картки, обчислюватимуть залишок поїздок, перевірятимуть справжність купюр, а також оформлюватимуть, друкуватимуть та продаватимуть разові QR-квитки.

Мінімальний гарантійний термін для кас повинен становити 12 місяців. Сам тендер заплановано на 30 серпня.

Нагадаємо, 29 травня на станціях Київського метрополітену почали відключати автомати для продажу жетонів.

«На сьогодні від жетонів повністю відмовились на «Кловській». Скоро таких станцій стане більше. Ми будемо робити це поступово, щоб до 30 жовтня остаточно вивести жетони з обігу», – пояснювала прес-секретарка КП Наталка Макогон. 31 жовтня стане останнім днем, коли в метро для проїзду можна буде придбати жетон.

12 червня Павло Жовніренко опублікував відео черг на вході станції метро «Вокзальна». На відео видно, як вже о 7-й ранку черга тягнеться з вестибюлю метро майже до головного входу Залізничного вокзалу.

Ці черги та натовпи вранці починаються о сьомій ранку та тривають щонайменше до десятої ранку і значно збільшились після того, як у вестибюлі вимкнули автомати з продажу жетонів на початку червня. На «Вокзальній» традиційно багато людей, які приїжджають до Києва з інших міст та не мають безконтактних карток для оплати проїзду.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button