Лотерея «Космолот» повністю припинила роботу
Відтепер будь-які ставки у «Космолоті» є порушенням закону про заборону грального бізнесу.
Відтепер будь-які ставки у «Космолоті» є порушенням закону про заборону грального бізнесу.
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 308 днів. За цей час ми опублікували 26387 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: facebook.com/kosmolot1
З шостого липня лотерея «Космолот» припинила роботу, повідомляє прес-служба Української національної лотереї.
П’ятого липня сплив термін дії посвідчень, виданих «Космолоту» Українською Національною Лотереєю.
Продаж лотерейних білетів та прийняття ставок було припинено в останню хвилину п’ятого липня, після цього усі оплати вважаються недійсними.
Відтепер будь-які ставки як у пунктах «Космолоту», так і на будь-яких онлайн-сайтах із подібними назвами, вважаються такими, що порушують закони «Про державні лотереї» та «Про заборону грального бізнесу».
Верховна Рада заборонила азартні ігри у 2009 році після пожежі в одному з гральних клубів у Дніпрі, коли загинуло дев’ятеро людей.
У 2012 році було прийнято закон про лотереї. Державні ліцензії на лотерейний бізнес отримали три компанії – Українська національна лотерея (торгові марки Космолот, Золотой Кубок, Лото Платинум, Pari Match, Favorit Sport), МСЛ (Лото-Забава, Мегалот, Спортліга) і Патріот (Гривенька, Эльдорадо).
Грошовий обіг грального бізнесу, який діє в Україні попри заборону, експерти оцінюють принаймні в один мільярд євро.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті