Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 123 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Всі фото: Раза Юсіоніте, Airbnb

Квартира, яку здає пара у Вільнюсі, розташована в районі з соціалістичною забудовою. Раза Юсіоніте розповіла, що вдвох з хлопцем вони вирішили переробити інтер’єр квартири родичів, після того як кілька разів помітили цей будинок в серіалі «Чорнобиль» від НВО.

«Квартира належала бабусі й діду мого хлопця. Вони померли, квартира була без ремонту. Інтер’єр, столові прилади, навіть постільна білизна, – все це було точно таке ж, як зображувалось у серіалі. Дивитися його було дуже сюреалістично в цій квартирі. Враження, наче подорожуєш у часі», – розповідає Раза.

Спочатку пара замінила сучасний холодильник на старий, після чого Раза виклала в Instagram кілька історій про перестановку. Про це дізналися журналісти з національного телебачення та запросили закоханих на інтерв’ю. Після сюжету литовці стали надсилати парі свій радянський раритет: штори, сервіз, книжки та навіть меблі. Зазначають, що в квартирі навіть з’явилася спеціальна литовська решітка для дерунів, яка в свій час отримала відзнаку та виставлялася в галереї.

Незважаючи на те, що в квартирі є WiFi і сучасна кухонна техніка, прати речі доведеться у радянській пральній машині. Сушити волосся радянським феном доведеться близько півгодини.

Квартиру виставили на майданчику короткотривалої оренди Aribnb за 67 доларів за добу. Це близько 1800 гривень.

Читайте також: Київське море та вільнюські панельки: де знімали серіал «Чорнобиль»?  

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button