Західна Європа страждає від другої хвилі аномальної спеки: температура перевищує 40 градусів
Амстердам і Брюссель особливо вразливі до температурних коливань через ефект «міського теплового острова».
Амстердам і Брюссель особливо вразливі до температурних коливань через ефект «міського теплового острова».
Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 119 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
Підтримати | Хто ми такі?
У Бельгії, Німеччині, Франції та Нідерландах зафіксовано температурні максимуми, які б’ють рекорди останніх 80 років, повідомляє The Guardian.
Зокрема, 24 липня у Нідерландах температура досягла 39,2 градуса, у Бельгії – 38,9, а в Німеччині – 40,5. У Парижі стовпчик термометра сягнув позначки 40,4 градуса, а в Бордо – 41,2.
Як зазначає видання, Амстердам і Брюссель особливо вразливі до температурних коливань через ефект «міського теплового острова» – коли такі матеріали, як бетон і асфальт, поглинають значну кількість сонячного випромінювання та віддають тепло протягом ночі, що заважає місту охолоджуватися.
За прогнозом AccuWeather, 25 липня спека буде ще більшою. Так, додаток iOs Weather показує сьогодні 42 градуси у Парижі. Напередодні влада Франції повідомила про п’ять смертей і 27 випадків тяжкого стану здоров’я у зв’язку зі спекою, повідомляє BFMTV.
Перша хвиля спеки спостерігалася у Європі наприкінці червня.
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті