Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 276 днів. За цей час ми опублікували 23482 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

На Сирецько-Печерській гілці Київського метро триває будівництво гілки на житловий масив Виноградар. ПАТ «Київметробуд» ділиться світлинами процесу у Facebook.

Це перша черга лінії на Виноградар, яку введуть в експлуатацію наприкінці 2021 року.

Нагадаємо, продовження гілки до житлового масиву «Виноградар» передбачає спорудження чотирьох станцій: «Мостицька», «Проспект Правди» (будують у першу чергу), «Виноградар» і «Маршала Гречка» (будуватимуть у другу).

У коментарях підприємство повідомляє, що майже вся лінія між станціями першої черги пролягатиме біля житлових будинків. Однак мешканці сумніваються, що рух вагонів не порушуватиме спокою в районі.

Зазначимо, що назви станцій «Мостицька» та «Проспект Правди» – умовні, і до кінця будівництва фінальну назву погодять з містянами.

«Мостицьку» будують між вулицями Білицька та Межова. Неподалік – Мостицький масив. «Проспект Правди» зводять на перехресті вулиці Порика і власне проспекту Правди.  На «Мостицькій» збудують три входи, на «Проспекті Правди» – чотири з різних сторін, а на самій станції заплановано дві бокові платформи.

В Київміськраді зазначали, що лінія метро буде основною артерією руху, проте не вирішить усіх транспортних проблем. Тому її доповнять наземним транспортом, зокрема прямими маршрутами від проспекту Правди до Лук’янівки і до «Академмістечка», а також покращать сполучення з Троєщиною і «Почайною».

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button