Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 120 днів. За цей час ми опублікували 24969 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: gromada.top

Екологічні інспектори виявили причини забруднення Русанівської протоки. Про це повідомляє пресслужба Міністерства екології та природних ресурсів.

У червні жителі Русанівських садів і Микільської Слобідки поскаржилися на жовто-зелену рідину, яка витікає у протоку. Виявили, що бруд потрапляє з Деснянської водопровідної станції.

Фото: gromada.top

Водночас у «Київводоканалі» запевняли, що якість і кількість скидів було затверджено ще у 1961 році (з часу будівництва станції), і підприємство має дозвіл це робити. Тож порушень немає.

Та під час обстеження колекторів Деснянської водопровідної станції інспектори Мінприроди виявили, що у колектор було несанкціоновано врізано чотири труби діаметром по 76 мм та 100 мм. Через них і скидалися у водойму забруднюючі речовини.

Повідомляється, що зараз «Київводоканал» відключає та бетонує ці незаконні підключення.

Фото: gromada.top

При цьому в Мінприроди нарікають, що протягом 2017-2019 років «Київводоканал» неодноразово не допускав державних iнспекторів до проведення контролю.

Нагадаємо, за даними Держводагентства, «Київводоканал» був головним забруднювачем українських водойм у 2018 році.

Читайте також: Ми перевірили воду з-під крана в Києві. Чому її не варто пити?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button