Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 191 днів. За цей час ми опублікували 25513 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: pixabay.com

Нині все більше людей відмовляється від традиційних офісних приміщень і віддають перевагу коворкінгам. У 2017 році кількість приміщень для спільної праці збільшилася на 16% в США та на 36% – у всьому світі. Релігійні організації в Сполучених Штатах (від Єврейської общини Брукліна до Християнської церкви Техасу) почали реагувати на зростання запиту на такі простори у США, пропонуючи людям свої приміщення для роботи, пише The Guardian.

Коворкінги релігійних організацій зазвичай приваблюють невеликою ціною та домашньою атмосферою. Проте у церкві немає зонування приміщення і доступу, приміром, до друкарських послуг. 

У сьогоднішньому світі все менше американців (особливо серед молоді) вважають себе приченими до релігійних практик, а тому лідери релігійних організацій розглядають коворкінги не тільки як скромне джерело доходів, але й як світську частину свого служіння і як можливість створювати місцеві соціальні зв’язки. 

Утім, відкрити простір для співпраці в церкві не так просто, як може видатися на перший погляд. Для того, щоб простір «жив», там справді мають відбуватися якісь події. Приміром, в общині святої Лідії це спільний щотижневий обід та медитація.

Фото: pixabay.com

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button