Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 289 днів. За цей час ми опублікували 26249 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: Aarhus Festuge

У данському місті Орхус 2 вересня відбулася прем’єра вистави «Відкрите серце» від перформанс-групи Signa.

Вистава «Відкрите серце» – це 12-годинний інтерактивний досвід (з сьомої вечора до сьомої ранку), який досліджує «співвідношення сил та кордони між добротою і власною праведністю».

Щовечора до будівлі колишньої лікарні запрошують 60 людей на «семінар з емпатії» від вигаданої організації «Відкрите серце». Упродовж багатьох років ця організація (заснована людьми співчуття – The Compassionates) нібито давала притулок і вивчала маргіналізованих людей (страждальців – The Sufferers).

Фото: Aarhus Festuge

Кожному учаснику, який відвідує семінар, виділяють окреме ліжко, шафку і власного наставника від «страждальців». У ході «семінару» глядачі вдягають одяг наставника та мають змогу відчути їхній світ ізсередини. Один з учасників зазначає, що гості потрапляють у «зону між фікцією та дійсністю».

«Ви всмоктуєте і настрій, і запахи, і звуки, як губка. Не важко відкласти своє привілейоване життя на деякий час», – читаємо у відгуку Århus Stiftstidende.

У проєкті задіяно більше шістдесяти данських і міжнародних учасників, серед яких двоє українських перформерів (Лариса Венедіктова і Олександр Лебедєв). Покази триватимуть до 29 вересеня.

Фото: Aarhus Festuge

«Відкрите серце» – це продовження німецького проєкту «Das halbe Leid» («Половина страждань»), який у 2017 році мав місце у 12-годинному форматі в Гамбурзі.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button