Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 122 днів. За цей час ми опублікували 24984 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: ukrainer

Суспільно-культурне мультимедійне видання Ukrainer випустило трейлер фільму Ukraїner. The Movie про буденне життя України – «однієї з найбільш невідомих країн європейського континенту». 

«Ми мало знаємо про країну, у якій живемо. Ще менше ми її уявляємо. Нам страшенно хотілось би мати німецькі дороги, французькі круасани, італійську піцу, жити в британському житловому кварталі, називати гори “маленькими Альпами” і їздити відпочивати до “українських Мальдів”. Нам так бракує уявлення про своє, власне. Ми хочемо через фільм розширити межі розуміння нашої країни», – пише Ukrainer.

Фото: ukrainer

Фільм знімався упродовж трьох років. У ньому йтиметься про героїв з різних куточків України, їхнє життя та побут, ремесла та мистецтво, культуру та інші ініціативи. У фільм показуватимуть непов’язані між собою місця, намагаючись створити образ тих різних світів, в яких живе Україна

«Творці проєкту Ukraїner — перші, хто спромоглися роздивитися справжню Україну. Не уявну, не ідеалізовану, не таку, якою вона має колись бути, або такою, якою вона запам’яталася з «босоногого дитинства», а реальну — з усіма її дивами, історичними або мальовничими місцями, з людьми, яких рідко показують по телевізору, хоча кожен, можливо, гідний окремого фільму чи роману. І ця Україна захоплює», — зазначає Юрій Макаров, шеф-редактор телебачення UA: Суспільне мовлення.

Фото: ukrainer

Фільм створено за підтримки Українського культурного фонду. У жовтні цей фільм вийде онлайн та в ефірі декількох телеканалів.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button