У Києві встановили мініскульптуру заскленого балкона (фото)
Балкон – це двадцять перша фігурка проєкту «Шукай!»
Балкон – це двадцять перша фігурка проєкту «Шукай!»
Зроби добру справу і отримуй винагороди!
Нам як ніколи потрібна ваша підтримка. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 300 днів. За цей час ми опублікували 26334 новин та статей. Ми потребуємо вашої допомоги, щоб продовжувати якісно працювати далі. Приєднуйтесь до Читацького товариства «Хмарочоса» та отримуйте приємні бонуси від редакції: квитки на культурні заходи в Києві, фірмовий мерч та актуальні книжки, можливість пропонувати редакції теми та багато іншого.
Стати членом Товариства | Хто ми такі?
Фото: Юлія Бевзенко
На вулиці Шота Руставелі, 44 встановили мініскульптуру, яка зображає київський «цар-балкон», повідомляє засновниця проєкту «Шукай!» Юлія Бевзенко.
На заскленому балконі, виконаному з бронзи, зберігається холодильник, мішок з картоплею, лижі, горщик із квіткою, драбина, мотузка з білизною, лоток для яєць. З вікна визирає курець, а на даху кіт полює на пташку.
«Ми присвячуємо скульптурку всім людям, які зберігають на (балконі) все, що може колись знадобитися», – пише Бевзенко.
Фото: Юлія Бевзенко
Проєкт «Шукай» розповідає історію Києва у мініскульптурах. Скульптури встановлюють за кошти партнерів, які погоджуються взяти участь у проєкті. Саме вони погоджують місце розміщення об’єкту, який може підвищити відвідуваність локації.
Балкон – це двадцять перша фігурка. Раніше було встановлено фігурки грамофона, каштана, трамвая, сухого варення, київського торта, котлети по-київськи тощо.
Фото: Юлія Бевзенко
Нагадаємо, цього року видавництво «Основи» випустило книгу архітектора та художника Олександра Бурлаки Balcony Chic про народну балконну творчість.
Читайте також: Балконний шик: художник Олександр Бурлака про те, як зрозуміти засклений балкон
© Хмарочос | 2024
Коментарі:
*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті