Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 10 років та 268 днів. За цей час ми опублікували 26099 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Фото: unsplash

У Стокгольмі (Швеція) провели пілотний проєкт: фоторадарні камери фіксували швидкість автомобілів на дорозі. Водіїв, що перевищують дозволену швидкість, штрафували, натомість ті, хто їхав зі швидкістю нижчою за максимальну, стали учасниками лотереї і мали шанс виграти частину грошей, зібрану зі штрафів порушників (близько 3000 доларів). Як наслідок, середня швидкість впала з 35 до 25 км/год.

Ця ідея набула популярності завдяки Кевіну Річардсону, дизайнеру ігор з Сан-Франциско, пишуть в автоблозі. Він хвилюється за безпеку трьох своїх дочок, ставши раніше свідком того, як чиюсь дитину збив автомобіль.

Фото: unsplash

«Ви не можете просто змусити людей не їздити на високій швидкості, – коментує Річардсон. – Скоріше, потрібно сформувати у них правильне розуміння».

Річардсон сказав, що задоволений втіленням свого задуму. Короткотривалий експеримент в Стокгольмі відбувався під наглядом урядового відділу безпеки дорожнього руху, а виграш дістався одному зі свідомих водіїв.

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button