Перш ніж прочитати матеріал, розгляньте можливість підтримати нас. «Хмарочос» пише про розвиток міст 9 років та 285 днів. За цей час ми опублікували 23536 новин та статей. Весь контент – в безкоштовному доступі. На нас не впливає жоден олігарх чи великий бізнес, ми працюємо для наших читачів й читачок. Ваш внесок дозволить продовжити працювати нашій редакції. Долучіться до спільноти з сотень осіб, які вже підтримують «Хмарочос».
| Хто ми такі?

Читайте нас в Telegram, Twitter, Instagram, Viber та Google Новинах

Платформа з урбаністики «Terrain vague» розробила настільну гру Militer, що покликана знайомити мешканців пострадянських міст із приципами активізму та партисипації – урбанізму участі.

Назва гри походить від французького дієслова militer – діяти, виступати, боротися за щось, активно брати участь у житті спільноти.

Мета гри – створити діалог між трьома персонажами-учасниками трансформацій міського простору: Архітектором, Мілітантом (урбан-активістом) та Жителем.

Кожен гравець має пройти через низку труднощів, ознайомитися з аспектами міського планування та реалізувати власну ініціативу у місті: наприклад, ревіталізувати завод або завадити сусіду встановити у дворі лебедів із шин.

Починаючи з серпня дослідники платформи разом тестують гру з жителями українських міст. Наразі залучені Дніпро, Вільногірськ, Кам’янське, Київ та Вінниця. Команда платформи запрошує всіх охочих взяти участь у дослідженні, написавши на пошту [email protected] або у соцмережах Facebook та Instagram.

Торік у Канаді випустили настільну гру «Будівництво і Корупція».

Читайте також: У новій «Монополії» жінки заробляють більше за чоловіків. Чому гру розкритикували?

Коментарі:

Вам доступний лише перегляд коментарів. Зареєструйтесь або увійдіть, щоб мати можливість додавати свої думки.

*Ці коментарі модеруються відповідно до наших правил ком’юніті

Newsletter button
Donate button
Podcast button
Send article button